O nas

O nas Gabinetem RehabilitacjaSportowcow.pl kieruje Pani mgr Joanna Drewnicka-Ogrodnik. Wrocławską AWF o specjalności rehabilitacja ruchowa ukończyła w 1993 roku z wyróżnieniem. Jest również dyplomowaną położną –Medyczne Studium Zawodowe ukończyła w Częstochowie. Od tego czasu odbyła również wiele szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe. Dbając o innych również własnym przykładem stara się zachęcić wszystkich do zdrowej aktywności ruchowej.

Jest między innymi zwyciężczynią jednego z najtrudniejszych polskich maratonów - Maratonu Karkonoskiego”, wielokrotnie wygrywała puchar w Otwartych Mistrzostwach Wrocławia w biegach długich. Najlepszy swój wynik w maratonie osiągnęła w 2010r. w Buenos Aires (w Argentynie) 3:18:19. Zdobyła Mont Blanc w Alpach, a jako jachtowy sternik morski uczestniczyła w wielu rejsach żeglarskich m. in. na trasie Gdynia - Montreal.